Розетка для EcoFlow
- Стан: Новий
- Колір: Чорний
- Країна виробник: Китай
Розетка для зарядної станції EcoFlow європейського типу призначена для заміни АС порту китайської чи іншої моделі.
Розетка постійного струму необхідна для підключення ноутбука, холодильника, телевізора та іншої техніки, яка має можливість живлення тільки електричної вилки. Створено як запчастину для заміни відповідно до всіх вимог даних станцій. Розміри ідеально підходять під отвори пристрою.
Одинарну розетку встановлюють на EcoFlow Delta (Delta 2, Delta Max, Delta Pro та ін.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Набір перехідників | Немає |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 230 |
| Колір | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




