Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Брелок пістолет
- Колір: чорний + сірий
- Матеріал: пластик
- Габарити: 6 см х 4.5 см х 0.9 см
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Товщина | 0.9 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



