Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Куртка Alpha Industries
- Стан: Новий
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: 100% поліестер
- Колір: Чорний + помаранчевий
MA1 Flight Jacket - найпопулярніша модель курток Alpha Industries, відома всім, культова "flejers".
Ця легка та зручна куртка оснащена до п'яти кишень. Дві внутрішні, дві зовнішні - поперечно розміщені і закриваються на блискавку - і одна на лівому плечі, де можна зберігати ручки або інші дрібниці.
Куртку MA1 Flight Jacket також можна носити на іншій - помаранчевій стороні. Таке рішення, характерне для курток Alpha Industries, пов'язане з її первісним призначенням для пілотів USAF. У разі аварії або збиття літака вони мали більше шансів бути врятованими пошуковими службами. Сьогодні це геніальне рішення може стати в нагоді, наприклад, під час прогулянки узбіччям неосвітленої дороги за межами населеного пункту.
Куртка захищає від вітру та дощу або снігопаду. Спеціальна планка під блискавкою запобігає проникненню вологи. Додатковий захист від холоду забезпечують еластичні манжети на рукавах, комірі та поясному ремені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALPHA |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Всесезонний |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Довжина рукава вироба | 84 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Тип виробу | Куртка |
| Категорії | Для військовослужбовців |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція підігрівання | Ні |
- Ціна: 4 000 ₴








