Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Сумка - органайзер
- Ємність: 2L
- Стан: Новий
- Колір: Синій
- Виробник: Osprey
Універсальний органайзер з відділеннями на блискавці, що допоможуть зберігати усі необхідні речі в порядку. Має знімний внутрішній вкладиш та велике основне відділення. Виготовлений зі 100% переробленого поліестеру 600D. Зручна зовнішня кишеня та переносна ручка. Обробка DWR робить так, що краплі води стікають по тканині.
Призначення: подорожі, мандрівки, кемпінг, велоподорожі, мандрівки автівкою
Особливості:
- відділення на блискавці
- знімний внутрішній вкладиш
- переносна петля
- виготовлена з переробленого поліестеру 600D
- DWR обробка
- розміри (ДхШхГ): 24х13х12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 13 см |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 13 см |
| Колір | Синій |
| Виробник | Osprey |
| Об`єм | 2 л |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Расцветка | Синій |
| Тип комплектуючого | Тримач для спорядження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






