Мультитул Leatherman
- Стан: Новий
- Колір: Сірий
- Країна виробник: США
Wingman — це повнорозмірна модель від визнаного американського бренду Leatherman, яка відзначається чудовим балансом між функціональністю та ціною. У конструкції використано плоскогубці з пружинним механізмом, що підвищує зручність використання, а також замок для ножа та ножиць, який забезпечує високий рівень безпеки під час роботи.
Каркас та всі інструменти виготовлено з нержавіючої сталі, стійкої до корозії, що пройшла складну термічну обробку для забезпечення оптимальної твердості кожного елемента відповідно до його призначення. До комплекту входить міцна нейлонова кобура.
14 корисних функцій:
1. Підпружинені плоскі плоскогубці
2. Підпружинені стандартні плоскогубці
3. Підпружинені кусачки для дроту
4. Пристрій для зняття ізоляції
5. Частково зубчасте лезо ножа з нержавіючої сталі 420HC
6. Ножиці підпружинені
7. Ніж для безпечного відкриття упаковок
8. Лінійка (1,5 дюйма/3,8 см)
9. Консервний ніж
10. Відкривачка для пляшок
11. Напилок по дереву та металу
12. Хрестоподібна викрутка (Phillips)
13. Середня плоска викрутка
14. Маленька плоска викрутка
Ключові характеристики:
- 14 інструментів
- компактна конструкція
- невелика вага
- кобура в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Срібляста |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Тактичні ножиці |
- Ціна: 4 600 ₴








