Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Сумка Patagonia
- Стан: Новий
- Колір: Сірий
- Виробник: Patagonia
- Розміри: 20х15х5 см
Месенджер, який можна носити як окремий аксесуар та як доповнення до іншої сумки! Завдяки своєму компактному розміру вона майже не відчувається при носінні, але може розмістити все необхідне. Завдяки наявності ремню, що регулюєтся, Ви можете налаштувати сумку саме під себе!
Характеристики:
- Два відділення на замку.
- Одне додаткове відділення.
- Матеріал: нейлон водовідштовхуючий
- Тип: сумка через плече, барсетка
- Фурнітура YKK.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patagonia |
| Країна виробник | Малайзія |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Товщина | 5 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




