Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Годинник Casio F-108WHС-4ACF
Casio – провідна компанія з продажу годинників, що відрізняється різноманітністю стилів, широким вибором серій та моделей. Технології компанії поряд із матеріалами найвищої якості принесли компанії успіх у всьому світі. Багатство кольорів, використання різних матеріалів та широкий спектр функцій – ось елементи, які вражають покупців при виборі годинника.
Характеристики:
- Бренд: Casio
- Модель: F-108WHС-4ACF
- Автоматичний календар
- Секундомір
- Будильник
- Формат часу 12/24
- Водонепроникненість: 30 м
- Вес: 30.7 г
- Розмір: 42.60x44.40x10.30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 30 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





