Сумка Patagonia
- Стан: Новий
- Колір: Білий + зелений
- Виробник: Patagonia
- Розміри: 20х15х5 см
Дефект: можуть бути помітні сліди зеленої фарби на білому кольорі від самої сумки, дефект врахований в ціні.
Месенджер, який можна носити як окремий аксесуар та як доповнення до іншої сумки! Завдяки своєму компактному розміру вона майже не відчувається при носінні, але може розмістити все необхідне. Завдяки наявності ремню, що регулюєтся, Ви можете налаштувати сумку саме під себе!
Характеристики:
- Два відділення на замку.
- Одне додаткове відділення.
- Матеріал: нейлон водовідштовхуючий
- Тип: сумка через плече, барсетка
- Фурнітура YKK.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patagonia |
| Країна виробник | Малайзія |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 20 см |
| Товщина | 5 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




