Топ

Сумка для ноутбука 5.11 Tactical RAPID LAPTOP CASE 15 inch
- Стан: новий
- Колір: сірий
- Бренд: 5.11 Tactical
- Країна виробник: США
- Розмір: 28 см х 38 см х 2 см
Rapid Laptop Case - це міцний м’який кейс ідеально підходить для ноутбуків з діагоналлю до 15 дюймів. У чохола є надійні верхні ручки, які гарантують зручне та безпечне транспортування. Блискавка відкривається в обидві сторони, забезпечуючи доступ до пристрою зверху та з правого боку.
На передній частині розташована велика панель-липучка для кріплення патчів або ідентифікаційних знаків. Задня частина має MOLLE-панель, яка дозволяє приєднувати додаткові підсумки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 0.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴





