Сумка 5.11 Tactical RUSH MOAB 6
- Стан - Б.В (ідеальний)
- Об'єм, л - 9
- Колір - Чорний
- Матеріал - Нейлон
- Розмір - 27 х 23 х 13 см
Тактична сумка-рюкзак 5.11 Tactical RUSH MOAB 6 (Mobile Operation Attachment Bag) є частиною преміум серії RUSH. Ця модель тактичного рюкзака MOAB 6 має один наплічний ремінь, який можна перестібати як для правші, так і для лівші. По всьому периметру рюкзак має кріплення MOLLE/SlickStick, які дадуть змогу навішувати на нього безліч додаткових підсумків (для мобільного телефона, ліхтаря, дод. магазинів, утилітарні підсумки та ін.).
М'які VELCRO-панелі (для нашивок, прапора) допоможуть вам ідентифікувати себе в натовпі.
Є низка варіантів використання тактичного рюкзака 5.11 Tactical RUSH MOAB 6:
- міське використання (шкільний рюкзак, прогулянка із сім'єю тощо)
- сумка для екстрених ситуацій grab-and-go bag
- рюкзак для подорожей і відряджень
- тактичний рюкзак тощо
Наплічний ремінь цього тактичного рюкзака має демпферну вставку та регулювання за довжиною, забезпечуючи в такий спосіб зручність використання. Спеціальну кишеню, яка розташована на наплічному ремені, розроблено для транспортування засобів зв'язку (радіостанції), мобільного телефона, кишенькового плеєра та інших аксесуарів. У ньому є спеціальний отвір для виймання гарнітури та навушників.
Тактичний рюкзак MOAB 6 має три відділення:
- Зовнішнє відділення являє собою органайзер, у якому зручно зберігати та транспортувати ручки, картки, документи, ключі, мапи, прилади навігації тощо.
- Середнє (основне) відділення доволі просторе та з легкістю розмістить у собі ваші особисті речі.
- Відділення, яке розташоване біля задньої спинки, можна використовувати для м'якої фляги-гідратора або особистих речей.
Сумка має дві відмітні риси, як порівняти з цивільними сумками. Між зовнішньою та основною кишенею розташовано спеціальне відділення для прихованого носіння і транспортування. Воно має кріплення Velcro (липучка) всередині. На цю липучку кріплять спеціальну універсальну кобуру (можна використовувати кобуру-вставку універсальну 5.11 Tactical Holster Pouch). Це відділення забезпечує приховане носіння і швидке виймання зброї залежно від ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 9 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.5 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 4 000 ₴






