СУМКА ТАКТИЧНА "5.11 TACTICAL PATROL READY"
Стан - Нова
Колір - Чорний
Розміри: 33х47х22 см
Тактична сумка "Patrol Ready" стане Вашим незамінним помічником при повсякденній роботі. У ній Ви зможете розмістити і отримати оперативний доступ до всіх необхідних предметів: ліхтарі, кийки, тактичні окуляри, радіостанція, документи, фляга з водою і тп... Головне відділення має модульну будову, що дозволяє підганяти його під різне спорядження. Також там розміщено органайзер для ручок, документів і іншого дрібного спорядження. На зовнішній стороні сумки розташовано дві об'ємних кишені для питної фляги, дві кишені на "блискавках" і велика кишеня на застібці "липучка". Сумка має транспортні ручки і плечовий ремінь з нековзною накладкою. На передній стороні сумки розташоване відділення для ID-бейджа, скориставшись їм можна запросто відрізнити свою сумку від інших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 3 300 ₴







