
Чохол тактичний для транспортування пістолета 5.11 "SINGLE PISTOL CASE", Колір: Сірий
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60034
+380 (95) 453-69-81
Гуртові замовленняЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стан - Б.В.(Відмінний стан, складське зберігання)
Колір - Сірий
Виробник - 5.11 Tactical
Дана модель функціонального тактичного чохла для транспортування короткоствольної зброї є ідеальним аксесуаром для зберігання і транспортування пістолета. Спеціальні пінисті вставки забезпечують безпечне транспортування зброї. Чохол зроблений із зносостійкого нейлону 1050, застібка YKK і спеціальне місце для іменної таблички. П'ять спеціальних кріплень на резинці призначені для зберігання і транспортування додаткових магазинів, ліхтарів, шанцевого інструменту і т.п., в той час як в відділенні на "блискавці" зберігатися ваша зброя.
Розміри: 14х24х24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 13 л |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.5 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 13.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



