Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Камера RunCam для шолома, тривалий час автономної роботи/поворот ручки на 90 градусів/вбудований Wi-Fi
RunCam HelmetCam – це екшн-камера, яку можна встановити безпосередньо на поверхню шолома. Поряд з гнучким об'єктивом, що обертається, ця екшн-камера підходить для різних шоломів і ракурсів, що ідеально підходить для зйомки від першої особи.
- Стан: новий
- Колір: чорний
- Країна виробник: Китай
Камера для шолома оснащена спеціально розробленими кріпленнями-слайдерами та липкою стрічкою, що підходять для різних типів шоломів.
Характеристики:
- Датчик зображення: 1/2.9» Sensor
- Відео: 1920*1080 60fps
- Обʼєктив: FOV D: 155° H: 135° V: 77°
- ISO: Auto
- Затвір: Auto
- Формат відео: MP4
- USB: Type -C
- Current: 400mA 5V
- Вага: 110g
- Розміри: 167*28*50mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunCam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримка Full HD | Ні |
| Формати запису | SD, HD |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Вага | 110 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴









