
Військовий тритієвий компас Cammenga Military Lensatic Compass, колір: olive
4 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 41622
+380 (95) 453-69-81
Гуртові замовленняЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Військовий тритієвий компас Cammenga Military Lensatic Compass
1. Колір: Olive
2. Стан: Новий
3. Країна виробник: США
Компас тритієвий Cammenga 3H Tritium Lensatic Compass побував на полях битв по всьому світу. Будучи офіційним виробником компасів для збройних сил США, тритієві лінзові компаси Cammenga неодноразово доводили свою ефективність практично в будь-яких умовах і ситуаціях.
У кожному компасі ви отримуєте додаткову впевненість у тому, що тритієве підсвічування працює від автономного живлення і не потребує підзарядки.
Простіше кажучи: коли йдеться про продуктивність і точність, Cammenga залишає всі інші компаси позаду.
У комплект входять: чохол, шнурок, буклет з інструкцією.
Поставляється в оригінальному пакуванні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип компаса | Рідинний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка, Складаний корпус, Вологозахисний, Ударостійкий |
| Колір | Зелений |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴






