
Портативна метеостанція Kestrel 4500NV Pocket Weather Tracker, олива
8 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 41658
+380 (95) 453-69-81
Гуртові замовленняЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Стан - Б.В.(Складське зберігання)
Колір - Олива
Країна виробник - США
Kestrel Meter 4500NV – продукт співпраці компаній Kestrel Pocket Weather – легкий, компактний багатофункціональний пристрій, за допомогою якого Ви можете отримати всі дані і зробити всі необхідні розрахунки для точного пострілу незалежно від часу доби.
Особливості:
- Швидкий та точний вимір швидкості вітру.
- Розрахунок вітро-холодового індексу.
- Напрям вітру.
- Швидкість бокового та зустрічного вітру.
- Вимірювання індексу спеки.
- Датчик тиску.
- Вимірювання вологості повітря.
- Висота над рівнем моря.
- Точка роси.
- Вся інформація легко читається.
- Конструкція повністю водонепроникна.
- Застосування легких матеріалів дозволяє приладу плавати.
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
- Повністю розроблений та зібраний у США.
Розміри: 12,7 х 4,5 х 2,8 см
Вага: 102 г
Комплект продажу складає: коробка, захисний мішечок для надійного зберігання та транспортування, метеостанція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kestrel |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Країна виробник | США |
| Стан | Вживані |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Так |
| Визначення швидкості вітру | Так |
| Визначення напрямку вітру | Так |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Ні |
| Будильник | Ні |
| Радіо | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Налаштування одиниць вимірювання | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Проекція зображення | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120.7 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Глибина | 20.8 мм |
| Вага | 0.102 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Комплектувальний |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Дисплей | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴




