Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Бананка Arcteryx - легка та функціональна сумка через плече. Ідеально підходить для щоденних речей. Можна використовувати як сумку-слінг або як поясну сумку
- Стан: Новий
- Колір: Помаранчевий
- Кількість кишень: 3
Характеристики:
- Передня захисна кишеня;
- Основна кишеня для зберігання;
- Прямокутна конструкція для зручного пакування;
- Регульований ремінь для перенесення, можна носити як поясну сумку або розтягнути через плече;
- Розмір: 25×17×9 см;
- Обʼєм: 6 літрів;
- Матеріал: 100D Cordura Mini Ripstop, оброблений силіконом і поліуретаном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcteryx |
| Країна виробник | США |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип застежки | Замок |
| Підкладка | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 1 |
| Об'єм | 6 л |
| Вага | 0.15 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |
| Расцветка | Coyote |
| Система кріплення | MOLLE |
| Тип комплектуючого | Тримач для спорядження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






