Сумка транспортна
- Стан: Б.В (присутні ознаки користування)
- Колір: Black
- Виробник: 5.11 Tactical
- Країна виробник: США
CAMS 3.0 186L від бренду 5.11 Tactical - це велика сумка для комфортного транспортування одягу та спорядження. Транспортна сумка CAMS (Carry All My Stuff) розмістить в собі все необхідне для перенесення на полігон чи ППД. Вона стане в нагоді військовим всіх родів військ як на службі, так і в цивільному житті.
Особливості конструкції та матеріали:
Конструкція сумки передбачає сім відділень на блискавках: основне, додаткове нижнє та п’ять бокових кишень. Також CAMS 3.0 посилена внутрішнім знімним каркасом, демпферними вставками та захисними накладками на кутках і дні. Основне відділення доволі містке та допоможе розмістити все необхідне спорядження будь-то бронежилет, РПС, взуття, шолом тощо. Додатковий нижній відсік призначений для прихованого та захищеного транспортування зброї. Бокові стінки та дно посилені вставками з PE пластику, що забезпечує надійний захист. Кишені по боках сумки допоможуть мати під рукою різні дрібниці: флягу для води, тактичний блокнот, карту та компас, сухпайок тощо. Для зручного транспортування передбачені спеціальні ручки та колеса, щоб було зручно не тільки носити, а везти за собою.
Матеріал, з якого виготовлена CAMS 3.0 186L, це високоякісний нейлон щільністю 1050D і 1680D. Ця тканина має підвищені показники до стирання та зношування. Завдяки цьому підвищується термін експлуатації виробу.
Характеристики:
- 6 кишень
- вага - 10.9 кг
- об’єм - 186 л
- блискавки YKK®
- компресійні ремені
- пулери на блискавках
- ручки для перенесення
- не містить PFAS сполук
- внутрішня панель MOLLE
- внутрішній знімний каркас
- захищене дно та бічні панелі
- внутрішні перегородки на липучках
- габарити - 102 см В х 41 см Ш х 52 см Г
- панелі-липучки для кріплення знаків ідентифікації
- захищені кутки та колеса для зручного транспортування
- прозора кишеня для посвідчення особи або ідентифікатора
- захищене відділення для прихованого носіння та транспортування
- матеріал - 100% Нейлон 1050D і 1680D
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 186 л |
| Колір | Чорний |
| Вага | 10 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 16 000 ₴






