Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Водонепроникний захисний кейс
- Стан: Новий
- Колір: Чорний
- Розміри: Довжина - 24 см, ширина - 15.5 см, глибина - 11 см
Кейс може використовуватися безпосередньо за своєю специфікацією, тобто для зберігання та безпечного транспортування пристрою нічного бачення або ж використовуватися для будь-яких інших ваших потреб, до прикладу: зберігання пульту керування дронів, зберігання рацій і тд.
Особливості:
- Міцний: кейс виготовлений з етиленпропіленового полімеру з водонепроникною та міцною твердою оболонкою, здатною витримувати суворі умови навколишнього середовища.
- Гарантія задоволеності: Ми прагнемо надати кожному покупцю найвищий стандарт обслуговування, щоб у вас були приємні враження від покупок. Якщо у вас є питання, запити або вам потрібна допомога, будь ласка, зв'яжіться з нами безпосередньо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Z-Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Основні атрибути | |
| Расцветка | Чорний |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полімер |
| Тип | Підсумок |
| Тип комплектуючого | Тримач для спорядження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴





