Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Водонепроникний захисний кейс
- Стан: Б.В (показаний на фото)
- Колір: Чорний
- Розміри (ДхШхГ): 38х27х17 см
- Марка: Fraser Optics Hard Case
Кейс може використовуватися безпосередньо за своєю специфікацією, тобто для зберігання та безпечного транспортування пристрою нічного бачення або ж використовуватися для будь-яких інших ваших потреб, до прикладу: зберігання пульту керування дронів, зберігання рацій і тд.
Особливості:
- Міцний: кейс виготовлений з етиленпропіленового полімеру з водонепроникною та міцною твердою оболонкою, здатною витримувати суворі умови навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sted |
| Країна виробник | США |
| Вага | 500 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Кейс |
| Кількість відділень | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Основні атрибути | |
| Расцветка | Чорний |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Полімер |
| Тип комплектуючого | Тримач для спорядження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴





