Сумка 5.11 Tactical
- Стан - Як новий
- Об'єм, л - 3
- Колір - Чорний
- Матеріал - Нейлон
- Розміри:
- відділення для магазинів - 20.3 В см x 24 см Ш i>основне відділення - 18 см В х 24 см Ш х 8 см Г
2-Banger Bag 3L - це оперативна сумка для всіх випадків життя.
Характеристики:
- 4 кишені
- об'єм - 3 л
- вага – 500 г
- панелі MOLLE
- блискавки YKK
- петлі на блискавках
- не містить PFAS з'єднань
- передня адміністративна кишеня
- додатковий стабілізаційний ремінь
- плечовий ремінь із демпферною вставкою
- відділення та гумки для магазинів типу AR
- панель-липучка для кріплення знаків-ідентифікації
Матеріали:
- основний – 100% нейлон 500D
- стресові зони - 100% нейлон 1050D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість кишень | 4 |
| Вага | 500 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 1 |
| Об'єм | 3 л |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴







