Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Брелок пістолет
- Колір: чорний + коричневий
- Матеріал: метал + пластик
- Габарити: 7,8 см х 5,4 см х 1,4 см
Брелок повністю складається з металевих частин. Із пластику лише бокові накладки на рукояті.
Що він може?
- Зробити перезарядку. Відсунути затвор до упору, відтягнувши важіль взводу.
- Холостий постріл (глухий клац). Натиснути на спусковий гачок до характерного клацання.
- Оглянути патронник. Відсунути затвор до упору, зафіксувавши його скобою затримки затвора.
- Від'єднати магазин. Натиснувши на кнопку на рукояті. Щоб повернути магазин необхідно також затискати цю кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Військова |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






