Сумка Oakley
- Стан: новий
- Колір: чорний
- Матеріал: нейлон
- Розмір:
- Ширина верхня - 33 см
- Ширина нижня - 35 см
- Висота - 25 см
- Глибина - 17 см
Практична та універсальна сумка від бренду Oakley — ідеальний варіант для занять спортом, подорожей або повсякденного використання. Ця функціональна сумка від Oakley поєднує у собі стиль та практичність.
Виготовлена з міцного зносостійкого текстилю в чорному відтінку з яскраво вираженим логотипом бренду. Має зручні короткі ручки й довгий регульований ремінь для носіння через плече або на боці. Оснащена великою кількістю зовнішніх кишень і петель для додаткових ременів, зберігання речей або будь-чого іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oakley |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.5 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень | 5 |
| Розмір | Середній |
| Плечовий ремінь | Да |
| Кількість відділень на змійці | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





