Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Годинник Casio SGW-100B-3VCF
Casio - ім'я, яке говорить саме за себе. Часи оснащені другим часовим поясом, а також можуть показувати час і в 12-ти, і в 24-годинному форматі. На них є секундомір з точністю показаний 1/100с, а також таймер зворотного відліку від 1хв до 24г з автоповтором. Водонепроникність відповідно до ISO 2281 та батарея, розрахована на 3 років, роблять ці часи міцними та надійними. Крім того, часи мають класичний ремінець із застібкою.
Характеристики:
- Бренд: Casio
- Модель: SGW-100B-3VCF
- Колекція: Standard Digital
- Стать: Чоловічі
- Механізм: Кварцовий
- Тип індикації: Цифровий
- Підсвічування: Електролюмінесцентна
- Формат часу: 12/24ч
- Автоматичний календар
- Будильник: 5 незалежних
- Секундомір
- Таймер зворотного відліку
- Водонепроникність: 20BAR (200 метрів)(ISO 2281)
- Скло: Мінеральне
- Корпус: Металопластиковий
- Тип кріплення: Плетений ремінець
- Класична застібка - пряжка
- Розмір корпусу: 51,5x47,6x13,2мм.
- Загальна довжина: 210мм
- Вага виробу: 55г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 200 м (20 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Оливковий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51.5 мм |
| Довжина | 47.6 мм |
| Товщина | 13.2 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 55 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴





