Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Годинник Casio W-218HC-8AVСF
Casio – провідна компанія з продажу годинників, що відрізняється різноманітністю стилів, широким вибором серій та моделей. Технології компанії поряд із матеріалами найвищої якості принесли компанії успіх у всьому світі. Багатство кольорів, використання різних матеріалів та широкий спектр функцій – ось елементи, які вражають покупців при виборі годинника.
Casio W-218HC-8AVСF - фантастична пропозиція в стилі ретро, колекція унісекс. Годинник ефектно виглядає як на чоловічому, так і на жіночому зап'ясті. Він має прямокутний чіткий цифровий дисплей, на якому відображаються день тижня, день місяця та поточний час. Відрізняється батареєю з терміном служби близько 7 років, завдяки чому візити до годинникаря не будуть частими. Годинник має секундомір , який вимірює час з точністю до 1/100 секунди. Будильник спрацює у встановлений час. У темряві зчитування часу буде простіше, підсвічувається помаранчевим світлодіодом. Водонепроникність 50 м, у годиннику можна плавати.
Характеристики:
- Бренд: Casio
- Модель: W-218HC-8AVСF
- Автоматичний календар
- Секундомір
- Будильник
- Формат часу 12/24
- Корпус: ширина 43 мм, висота 44 мм
- Циферблат: ширина 30 мм, висота 26 мм
- Ширина ременя: 18 мм
- Товщина годинника: 11 мм
- Вага годинника: 37 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 37 г |
- Ціна: 2 500 ₴





