Якщо ви військовослужбовць або волонтер, напишить нам до оформлення замовлення і ми зробим додаткову знижку!
Годинник Casio W-218H-4BVCF
Casio – провідна компанія з продажу годинників, що відрізняється різноманітністю стилів, широким вибором серій та моделей. Технології компанії поряд із матеріалами найвищої якості принесли компанії успіх у всьому світі. Багатство кольорів, використання різних матеріалів та широкий спектр функцій – ось елементи, які вражають покупців при виборі годинника.
Casio - одна з найбільших і найбільших довірою японських компаній з виробництва електроніки у світі. За минулі роки бренд розробив новий годинник із новим захоплюючим дизайном та технологіями, зберігши при цьому деякі зі своїх улюблених вінтажних моделей.
Характеристики:
- Матеріал корпусу/безелю: полімер
- Ремінець з полімер
- Скло пластикове
- Водонепроникність 50 метрів
- Світлодіодна підсвітка
- Секундомір із точністю до 1/100 секунди.
- Діапазон вимірювань: 59 футів 59,99 дюйми.
- Режими виміру: минулий час, проміжний час
- Щоденний будильник
- Погодинний сигнал часу
- Автокалендар (29 днів на лютий)
- 12/24-годинний формат
- Регулярний хронометраж: година, хвилина, секунда, pm, дата, день
- Точність: ±30 секунд на місяць прибл. термін служби батареї: 7 років на CR2016
- Розмір корпусу: 44,4 х 43,2 х 10,8 мм
- Загальна вага: 37 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 30 г |
- Ціна: 2 500 ₴




