Рюкзак Patagonia Refugio Daypack
Якісний, зручний та місткий унісекс рюкзак, який ідеально підходить для міста, подорожей, або як велорюкзак.
Основні характеристики:
- Стан: Новий
- Колір: Чорний
- Обʼєм: 26 літрів
- Розміри: 45 × 30 × 17 см
- Матеріал: водовідштовхуючий поліестр
Рюкзак має великий задній карман, який підходить для ноутбука до 15,6" або документів, два просторих відділення: основне та середнє спереду на блискавках з надійною фурнітурою YKK.
По боках знаходяться сітчасті кишені для пляшок та бічні стяжки для регулювання об'єму рюкзака.
Має зручні лямки, які можна налаштувати під себе особисто з регульованими допоміжними стяжками, що можна зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patagonia |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Об`єм | 26 л |
| Особливості | Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








