Сумка
- Ємність: 1L
- Стан: Новий
- Колір: Олива
- Виробник: Osprey
- Розміри (см): 20 х 15 х 3 см
Продумані внутрішні та зовнішні кишені та подвійний доступ за допомогою U-блискавки дозволяють організувати та легко дістати гаманець, ключі, телефон, сонцезахисні окуляри, бальзам для губ та інші дрібні предмети.
Сумка має 2 формати носіння: можна носити через плече або зняти ремінець та прикріпити її до поясу. Плечовий ремінь легко налаштовується під вас. Виготовленна зі 100% переробленого поліестеру 300D.
Призначення: подорожі, мандрівки, велоподорожі, повсякденне життя.
Особливості:
- ультралегкий
- стильний мінімалістичний дизайн
- перероблена тканина
- ҮКК замочки
- 2 відділення
- кишеня на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osprey |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 1 л |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 0.2 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип | Спортивний |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





