Сумка транспортна
- Колір: Black
- Виробник: 5.11 Tactical
- Країна виробник: США
- Стан: Б.В (присутні ознаки користування)
Транспортна сумка SOMS (Some of My Stuff) розмістить в собі все необхідне для перенесення на полігон чи ППД. Вона стане в нагоді військовим всіх родів військ як на службі, так і в цивільному житті.
Характеристики:
- 4 кишені
- вага - 7.6 кг
- об’єм - 126 л
- блискавки YKK®
- компресійні ремені
- пулери на блискавках
- ручки для перенесення
- не містить PFAS сполук
- внутрішня панель MOLLE
- внутрішній знімний каркас
- захищене дно та бічні панелі
- внутрішня перегородка на липучках
- габарити - 81 см В х 35.5 см Ш х 47 см Г
- панелі-липучки для кріплення знаків ідентифікації
- захищені кутки та колеса для зручного транспортування
- прозора кишеня для посвідчення особи або ідентифікатора
- матеріал - 100% Нейлон 1050D і 1680D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.11 Tactical |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 126 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 10 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴






